about us

Şirketimiz 2000 yılından bu yana,  deneyimli personeliyle, sektördeki güncel gelişmeleri takip edip  bilgi birikimini daima güncelleyerek, Türkiye’de fotoğrafın merkezi Sirkeci ve Sirkeci’nin fotoğrafçılık  merkezi Hayyam Çarşısında  sizlere hizmet vermektedir.

Temel ilkemiz size satış yapmak değil, tüm fotoğrafçılık bilgimizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda size aktarmak olacaktır.

 

Hedefimiz sizlere koleksiyon ürünleri, yakın tarihli modelleri yani kısaca kullanılabilir durumdaki tüm fotoğrafik donanımı sağlamaktır. Bunlar tüm kullanılabilir durumdaki fotoğraf makineleri, lensler, aksesuarları kapsar.

 

Hepiniz gibi Babataş Fotoğrafçılık çalışanları da fotoğrafçılıkla ilgilenmektedir, bu nedenle donanımların gerek koleksiyon gerekse pratikteki değerleri hakkında fikir sahibidir. Satışa sunulan ürünlerin açıklamasında, olabildiğince o ürüne ait gözlemlerimize de yer veriyoruz Bunu yapma nedenimiz bizim servis anlayışımız ve güvenilirlik politikamızdır. Satın aldığınız ürün konusunda mutlu olmanızı sağlamak en temel hedefimizdir.

 

Sonuç olarak, bizden alış veriş yapanların yaklaşık %80’i sürekli müşterimiz ve onların değerli referansı yada internet sitelerimiz kanalıyla bizimle iletişime geçip, bizlerle uzun bir ilişki içine girerek, sürekli alış veriş yapmayı tercih eden fotoğraf severlerdir.

 

Ayrıca, tüm ekipmanınızın (kamera, lens, flaş vs) bakımı ve tamiri için gerekli teknik servis hizmetleri de bünyemizde  yer almaktadır.

 

Babataş Fotoğrafçılık, bu konsept içinde profesyonel fotoğrafçılardan, amatör fotoğrafçılara, yeni başlayanlara  kadar,  tüm fotoğraf severlerin  ihtiyaçlarını karşılayabilecek geniş ürün yelpazesini, gerek yeni gerek ikinci el olarak sunabilmektedir.  Aradığınız veya arayabileceğiniz geniş ve bol çeşitlilikteki fotografik ürünleri stoklarımızda bulundurabilmeye özen gösteriyoruz.